O firmie

Fachowcy i pasjonaci branży

O TM-BUD

Firma projektowa TM-BUD jest przedsiębiorstwem architektonicznym. Jej przedstawiciele zajmują się tworzeniem projektów budowli niemal każdego rodzaju. Jednak działalność naszych pracowników obejmuje jeszcze wiele innych pobocznych działalności.

Główną częścią naszej pracy jest – jak już wcześniej wspomniano – tworzenie planów architektonicznych. Ponadto na ich podstawie wyliczamy kosztorys całej inwestycji. Działania tego typu wykonujemy w różnych formach, w zależności od wymagań Klienta. Co więcej, nasze biuro pośredniczy również w dokonywaniu zakupów projektów.

Jeśli Klient wyrazi taką wolę, możemy go reprezentować w kontaktach handlowych i dokonywać recenzji oraz wyceny projektu, który zamierza zakupić.

Profesjonaliści
w swoim fachu

Nasi pracownicy są również gotowi do pełnienia roli nadzorców budowlanych. Dzięki temu Klient nie musi szukać następnych specjalistów, co pozwoli mu na obniżenie kosztów przeprowadzenia inwestycji.

Nasza firma projektowa oferuje ponadto przeprowadzanie ekspertyz oraz prowadzenie szeroko pojętego doradztwa w sferze przeprowadzania inwestycji architektonicznych.

Porozmawiajmy
o
Twoim projekcie

Każde zapytanie ofertowe traktujemy indywidualnie i zawsze odpowiadamy na przesłane do nas zapytanie.